Price: $139.908
Original Price: $148.690
| Composition | 100% Polyester |
| Material | Japanese Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Gray Ombre |
| Type | Lace Front Wigs |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Bob Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 80 |
| Lace Area | 13*4 |
| Peso Neto | 195 g |
| Largo | 30 cm |
| Circunferencia de la cabeza | 57 cm |
| SKU | sb260417172356449412120 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.